בנטו:  ריהוט, תאורה, אריחים ואבזור ממוחזר

אודות

BENTU DESIGN הוא מותג עיצוב אשר ממוקם בסין ונוסד בשנת 2011. צוות של מעצבים העוסקים בעיצוב מוצר וחדשנות, ומשלבים עיצוב ,מחקר חומרים וטכנולוגיות עיצוב. המותג שם דגש על עיצוב ופיתוח מוצרים תוך שימוש במקורות מתחדשים ושמירה על הסביבה.

אנו אוהבים לראות את הבטון והמתכת שפורקו מהריסות בית ישן, הופכים תחת ידינו, לרהיט, שנכנס לבית ומספר סיפור, ורואים עליו את כברת הדרך והמסע שעבר. ב-BENTU החומר מכתיב את היצירה, ובאמצעות שימוש בטכניקות ובטכנולוגיות חדשניות וייחודיות, אנו מסייעים לחומר, שסיים את ייעודו המקורי, לשוב כיצירה חדשה. BENTU חרטה על דגלה לשנות את צורת החשיבה העיצובית על חומרים ישנים שיצאו מכלל שימוש, ומוכיחה שאפשר לעשות אמנות גם עם פריט שימיו הטובים כבר מאחוריו.

באופיו המולד של המותג בנטו חוזר לתרבות המקומית הסביבתית, רודף סגנונות בלתי מרוסנים ומחזיר את פונקציית הדגש, טיפול השווה לכולם - לכל חומרי הגלם, הטכניקות והתרבויות המרכיבות את ההשראה ליצירה. אין שום פער בין אלגנטי למחוספס, ליקר והזול, לאוצרות ואשפה. 

כל חומר שהעולם מקנה לנו אנו צריכים להוקיר. גם קומץ של קש ובוץ יזהרו ויתפקדו כפריט מעוצב מחדש אם ניתן להם הזדמנות נוספת.

BENTU מתמקדת בתכנון, עיצוב וייצור אובייקטים לעיצוב פנים וחוץ . המוצרים שלנו כוללים תאורת פנים וחוץ , ריהוט לבית ולחללים מסחריים, חיפויי קירות ופרטי נוי לבית. המוצרים של בנטו עומדים בתקנים בינלאומיים , ובעיצוב מקורי ואיכותי. רוב המוצרים מאושרים ל- CCC 、 CE, ROHS2.0, SAA, C-TICK, FCC ו- IC.

יש לנו IPR משלנו ולמעלה מ 200 פטנטים.

bentu design הוא מותג עיצוב בינלאומי אשר ממוקם בסין ומציג בתערוכות ותחרויות ברחבי העולם את שאיפותיו לעיצוב חדש מחומר גלם ישן.

אולם תצוגת קונספט ומוצרים  - גבעת חן ,ישראל.
אוליבר מערכות 
Oliver tec - Bentu Design - Israel official representative