בנטו:  ריהוט, תאורה, אריחים ואבזור ממוחזר

התחדשות החומר: יצירה מבטון מהריסות מבנים

עלות הסילוק וההטמנה של הריסות מבנים יקרה, ובנוסף האדמה אינה יכולה לעכל את הפסולת והחומרים הלא מתכלים מטבעם, אלו שמתרבים וכובשים את האדמה והים ומזהמים את המים והצמחייה.

באמצעות שימוש בטכניקות ובטכנולוגיות חדשניות וייחודיות, אנו מסייעים לחומר, שסיים את ייעודו המקורי, לשוב כיצירה חדשה.

יצירה מבטון פסולת סביבתית ומהריסות מבנים המיועדות להטמנה היא הדרך לשימוש באלמנטים חיוניים לבית בתהליך ידידותי וירוק לסביבה.

Bentu design חרטה על דגלה לשנות את צורת החשיבה העיצובית על חומרים ישנים שיצאו מכלל שימוש, ומוכיחה שאפשר לעשות אמנות גם עם פריט וחומר שימיו הטובים כבר מאחוריו.

​"שילוב התחדשות חומרית לחיי היום יום הוא לא רק ניסיון לעורר את הערך המסחרי ואת המודעות של של שמירה על הסביבה בחיינו, אלא גם הדבקות בסיסית במרדף אחר כבודו של האדם".

Bentu design

קולקציית בטון ממוחזר

יצירה מבטון של אריחים, מנורות, אבזור וריהוט סביבתי

תחום התחדשות החומר מאפשר לחברות רבות ליצור פריטים ורהיטים שהם יצירה מבטון ממוחזר. אחד התחומים שניתן למחזר מבטון ושאריות של חומרים נוספים הוא חיפוי קיר סלון ע"י לוחות בטון אדריכלי. 

יצירה מבטון של אריחי טראצו מהווה חלק בולט מקטלוג המוצרים של BENTU. גם כאן מדובר על יצירת אריחים המבוססים בראש ובראשונה על מחזור של חומרי בטון. 

 

אלמנטים מבטון מהריסות בנינים למוצרים חדשים לגמרי

יצירה מבטון ממוחזר מהווה את ה"אני מאמין" של BENTU: שימוש בחומרים ממוחזרים והפיכה למוצרים חדשים. אי לכך, בקטלוג המוצרים של BENTU ניתן למצוא אריחים לחיפוי לוחות מבטון אדריכלי מערבוב של פסולת בטון וקרמיקה השומרים על סביבה ירוקה וחסכונית תוך 

ב-BENTU לקחו משמעותית את היצירה מבטון צעד אחד קדימה. בקטלוג החברה ניתן להתרשם ממוצרים העשויים מחומרים ממוחזרים, כשהם מקבלים מקום שונה וגבוה יותר בחלל. מוצרים בהם יצירה מבטון משתקפת במוצרים כמו גופי מנורות בטון, תחתיות מבודדי חום וקור למטבח, כיורים למטבח ולחדרי רחצה, כמשטחים עמידים לשולחנות למטבח ושולחנות עבודה, לכיסאות בר וזאת בנוסף לחיפוי אריחי בטון ממוחזר.