בנטו:  ריהוט, תאורה, אריחים ואבזור ממוחזר

מנורות בטון

מנורות בטון אחרות

מנורות בטון 

מבחר מנורות בטון מקוריות במיוחד, תאורה תלויה, צמודת קיר, תקרה או מסילה אשר עשויות מחלקי הריסות מבנים מבטון, טרצו, אגרגטים,קרמיקה והפכו ליצירה חדשה לחלוטין.

מנורות בטון תלויות או צמודות קיר ישדרגו את עיצוב הדירה או הבית והמשרדו ויוסיפו מרקם לחללי הפנים שלך. אידיאלי לתאורת סלון, מבואה, חדר עבודה, תאורת חדר שינה, תאורת מטבח, תאורת שולחן אוכל.

גופי תאורה מבטון בשילוב חומרי גלם אחרים

אשר תלויות עשויים בטון וחומרים נלווים כמו עץ, אלומיניום, מתכת ועוד. המנורות העשויות מחומרים בעלי ניגודיות גבוהה ומיוצרות בתהליך מיחזור הנקרא "התחדשות החומר".

מנורת תליון מבטון בסגנון תעשייתי או מעודן יותר יצוקה מבטון או מלט למראה כפרי גולמי. אשר חסכוני באנרגיה לתאורה בת קיימא. גופי תאורה מבטון של חברת "בנטו" נחשבות לקלאסיות ודקורטיביות המעוצבות בגלילים או בצילינדר בטון יעיל וחסכוני. 

מנורת תליון מבטון עם פיר נירוסטה מאורך מעניק מראה חד וברור אשר חושף את הנוכחות הייחודית והמרתקת של חברת Bentu. ניתן להתקנה כזוג, שלישיה או כרביעיה בייחוד בדגמי: U,Ball,Bang,Shang,MU,Zhong .

מנורות בטון צמודות קיר או תקרה

אצלנו בבנטו אנו מציעים מגוון רחב של מנורות בטון לקיר הסלון או חדר השינה והם אידיאליים מנורות צמודות קיר נחשבות כמפיצות תאורה רכה ומרגיעה וליצור אווירה ביתית ומחממת.

אנו מחזיקים במגוון אביזרי תאורת קיר מודרניים ומסורתיים ומדליקים לקיר כולל אורות בצבעי אפור, לבן, שחור ועוד. נורות הקיר בעלת הסגנון התעשייתי נחשבת לאלמנט שכיח ביותר בבתים, בספריות, מלונות, מוסדות ציבור, משרדים או וילות.

אם אתם מחפשים מגע גימור עדין לחדר השינה או לסלון שלכם, בדקו את מבחר נורות התליון, הקיר או התקרה. מנורות בטון צמודות קיר זמינות בדגמי LV wall  ,V   או PEI, ובדגמי התקרה LV ceiling ו HUAN.