בנטו:  ריהוט, תאורה, אריחים ואבזור ממוחזר

חיפוי לוחות בטון בעיצוב אדריכלי


בנטו שנתה את עולם חיפוי לוחות הבטון האדריכלי והביאה סטנדרט חדש לשוק עם אריחים ממוחזרים ועם אריחים בעיצובים שונים כמו אריח מעוין ואריחים מסוג SAN/SIX1,2/NHRJX/TIAO/AO/WAVE הנחשבים לטובים בעולם. אחד היתרונות הגדולים ביותר של החברה זה העובדה כי כל האריחים שלה הם ממוחזרים ומיוצרים מהריסות בניין. זה יתרון עצום מכיוון שכך האריחים גם יפים, גם חזקים, גם עמידים וגם שומרים על איכות הסביבה. 

חיפוי קיר סלון מלוחות בטון אדריכלי

חיפוי לוחות בטון אדריכלי דק, תפסו תאוצה בגלל המראה הייחודי שלהם. הם מקנים מראה גולמי ייחודי ומאפשרים להלביש קיר בסלון בעיצוב נהדר ובעל נוכחות דרמטית. ישנם אפקטים שונים שניתן ליצור בקיר בטון הבלטות ושקעים, לעצב קיר טלויזיה לשלב מדפים תמונות וטקסטורות שונות. ניתן לשחק בין הגוונים השונים של הבטון וליצוא מראה מעניין וייחודי.

חיפוי לוחות בטון אדריכלי

בטון אקולוגי

חומרי הבטון לחיפוי נוצרים בשיטה ייחודית ואקולוגית מפסולת סביבתית והריסות מבנים. אותה פסולת המיועדת להטמנה, עוברת תהליך מחזור והופכת למוצר חדש ודקורטיבי, המשמש ליצירת עיצוב פנים לחיפוי קירות.

מדובר בתהליך ידידותי לסביבה כיוון שאותה פסולת מזהמת מתחדשת ומשמשת לחיפוי. בתהליך נוצרים מגוון מוצרים בינהם: אריחי קיר דקורטיביים במגוון עיצובים גדלים והבלטות . האריחים מגיעים בגווני אפור שונים, הניתנים לשילוב כחיפוי חוץ ופנים. חלק מהאריחים משלבים חומרים נוספים מלבד בטון. 

היתרונות של חיפוי קירות מבטון

מעבר לפן העיצובי המרשים. הבטון האדריכלי ידוע בחוזקו ועמידותו. אריחים העשויים בטון עמידים בפני שברים ובלאי. ניתן לשמור על מראה קיר חדש ורענן לאורך זמן ובמינימום התעסקות. בנוסף על כך, הבטון עמיד בפני מזיקים ושינוי טמפרטורה. 

אז אם אתם מחפשים פתרון חיפוי  מעוצב, איכותי, עמיד ועשוי מחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה, חיפוי הבטון הוא הפתרון האידיאלי. תוכלו לבחור את שילוב האריחים המעוצב עבור סלון הבית או כל קיר אחר שתבחרו להדגיש. 

באתר של בנטו תוכלו לקבל השראה למגוון עיצובים יפים, עבור פתרונות חיפוי לוחות בטון אדריכלי בעיצוב אדריכלי ואקולוגי.

האם זה משנה איזה חיפוי לוחות בטון אדריכלי אני שם בבית?

עולה השאלה האם זה משנה אילו חיפוי לוחות בטון אדריכלי אני שם בבית שלי? אם כן אתם צריכים להבין כי זה מאוד משנה. יש חיפויים ברמה מאוד גבוהה ויש חיפויים פחות טובים. כמובן שאם אתם רוצים את הטוב ביותר לבית שלכם אתם צריכים לבחור את החיפויים בחכמה.

בין אם אלו אריחי תלת מימד או אריחים מסוג אחר אם אתם רוצים לחיות באיכות חיים גבוהה אתם חייבים לשים לב אילו אריחים אתם קונים. כמובן שאתם לא צריכים להחליט לבד ואתם יכולים להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו קבלנים או מעצבי פנים. כך יעזרו לכם לבחור את האריח הטוב והיפה ביותר שיש וזה שווה המון.

חיפוי לוחות בטון אדריכלי לספיגת רעשים במבנים בעלי אקוסטיקה ירודה

חיפוי בטון לקיר הפך, כאמור, לדבר הבא בתחום עיצוב פנים חיפוי קירות בעיקר בשל המראה הייחודי הדומיננטי שהוא מקרין אל החלל כולו. אריחי בטון מיוצרים כיום במגוון רחב של טקסטורות, גדלים, צורות וצבעים ואף בטקסטורות תלת ממדיות. 

השימוש בטקסטורות תלת ממדיות לחיפוי קיר סלון בעזרת אריחי בטון ממוחזרים, חדר השינה או כול חלל אחר, מהווה אמצעי בקרב אדריכלים ומעצבי פנים להפיכת הקירות ליצירת אמנות של ממש, תוך שהם משלבים תאורה נכונה למשחקי אור וצל. 

הבטון הוא בעל מראה אותנטי ונקי, ההופך אותו לפריט עיצובי מושלם. עיצוב פנים חיפוי קירות באמצעות בטון הפך לאופציה מבוקשת, וניתן למצוא מגוון אפשרויות לחיפוי לוחות בטון לקיר, לקיר של הסלון או לקיר מחוץ לבית או למטבח. ניתן להשתמש גם בלוחות בטון ממוחזר, ולהעניק לו משמעות חדשה וייחודית, מעין לידה מחדש של המוצר המקורי לטובת רעיון חדש ומשמעות חדשה עבורו. 

אלא שמעבר להיבט האמנותי והשימוש בקירות כיצירה מבטון למשיכת תשומת הלב, יש לטקסטורה המחוספסת גם תפקיד נוסף, והיא מהווה פתרון אופטימלי לספיגת רעשים במבנים המתאפיינים באקוסטיקה ירודה בעקבות מעטפת החלל ותנאי המבנה.