בנטו:  ריהוט, תאורה, אריחים ואבזור ממוחזר

יצירה מבטון בתהליך התחדשות החומר


יש אנשים שעבורם מוצר חדש חייב להיות עשוי החומרים חדשים ויקרים, ממשאבים וטכניקות מסוגים שונים בלי כל אבחנה האם מדובר בחומרים מתכלים או משאבי טבע שעלולים להסב נזקים לסביבה האקולוגית שלנו.

מנגד יש את האנשים המתחשבים, האנשים שנהנים דווקא מחידוש חומרים ישנים, ממחזור פסולת תוך כדי שמירה על איכות הסביבה.

יצירה מבטון אקולוגי

אנו נחשבים כחברה המובילה בתחום הזה של פיתוח ועיצוב מוצרים תוך יצירה מבטון הרוס מאתרי בניה וכן מחומרי בניה שונים אחרים דוגמת טרצו, שיש, אלומיניום, פליז, בזלת ועוד לעיצוב מוצרים חדשים על ידי שילוב של טכניקות ייצור ייחודיות וחדשניות לצד טכניקות מסורתיות עתיקות.

 

אלה משלבות יצירה מבטון שכבר עבר דבר או שניים בעולם. כך גם נעשה שימוש בברזל בזכוכית, בחומרי פלסטיק שונים ששימשו קודם לכן לייצור חומרים אחרים.

איכות הסביבה ויצירות מבטון

כאשר מדובר בתכנון ובעיצוב הבית כמו גם יצירות מבטון או רהיטים מסוגים שונים, נעשה על פי רוב שימוש בחומרי טבע ובמשאבים נוספים הגורמים נזקים סביבתיים, לא קלים.

לא פעם מסתבר כי בשימוש בחומרים שכבר היו בשימוש בעבר, ניתן להגיע לתוצרים ברמה גבוהה במיוחד ולרהיטים, גופי תאורה לסלון או אפילו חיפויים לבית ועוד, כשהתוצאה תהיה מרשימה באופן מיוחד.

עבור הרבה אנשים זה אחד הפרמטרים החשובים ביותר כאשר הם באים לבחור לעצמם אביזר כלשהו לעיצוב הבית. או כשהם חושבים על עיצוב פנים.

מעצבים לכם בית מושלם

המוטו שלנו הוא ''התחדשות החומר''. אנחנו דוגלים בכך כי מכל חומר בטבע, גם כזה שכבר עשה סיבוב בעולם, אפשר עדיין ליהנות, לשחזר, למחזר ולהפיק ממנו תועלת.

אנחנו מדברים על שימוש בהריסות בטון למען יצירות אדריכליות ייחודיות, כמו חיפוי קירות, יצירה מבטון לצורך ייצור חיפוי קיר סלון, ליצירת חיפוי לוחות בטון אדריכלי ועוד. מעבר לכך אנחנו מתמקדים גם בייצור מבטון של גופי תאורה שונים. כמו מנורות בטון, גופי תאורה מבטון, גופי תאורה לחצר או לגינה וכן הלאה.

רוצים גם אתם ליהנות ממוצר ייחודי לא סטנדרטי? חושבים על יצירה מבטון ?

מחפשים תאורת חוץ צמוד קיר או תאורה לגינה ולחצר?

אצלינו תקבלו את המענה המושלם שיהיה גם ייחודי, גם מקורי וגם ידידותי לסביבה.

יצירה מבטון: אינסוף אפשרויות עיצוביות 

עיצוב פנים חיפוי קירות כולל את כל הידע אודות עולם העיצוב בהקשר לחיפוי קירות הבית.  יצירה מבטון בהקשר לחיפוי קירות הסלון, יכול לתרום למראה מיוחד ונקי של קיר הסלון, בזכות המראה האותנטי שלו.

למשל לעצב קיר בטון בצורה מעוינים, תורם למראה מרשים של הסלון כולו. ניתן גם ליצור מוצרים אחרים מבטון, בגישת מחזור חומרי הבנייה, ולתת להם משמעות חדשה, בתחום אחר. חברת BENTU מיישמת מחזור זה ומייצרת באמצעות בטון מגוון חומרים חדשים, ולהלן כמה דוגמאות מקטלוג החברה: שולחן בטון טבעי  מהמותג NIAN או כוורת אחסון KOU, או שולחן בטון BAI הדומה לשולחן קפה, או מנורת תליון U הנוצרה ממחזור בטון של הריסות מבנה, ובכך התקבל מוצר חדש לחלוטין עם מראה מרשים ומעוצב.