בנטו:  ריהוט, תאורה, אריחים ואבזור ממוחזר

תאורת חוץ צמודת קיר


על טכנולוגיה, בטון ותאורת חוץ

תאורת חוץ צמוד קיר

הטכנולוגיה המודרנית הביאה איתה יתרונות רבים בתחום הבנייה, עיקר ההתקדמות הייתה בשימוש בחומרים מתקדמים יותר. אך למרות זאת בכל פעם כאשר בניין פורק, חלקיו נזרקו וגרמו לזיהום רב.

אך בשנים האחרונות מתפתחת לה גישה של מחזור בטון, למעשה משתמשים שוב בחומרים פשוטים. זאת גישה צנועה אשר אומרת שכדי ליצור יופי בבית חדש, אין צורך להשקיע סכומים רבים, להפך אפשר להשתמש בחומרים פשוטים וזולים, הכול כדי לקבל תוצאה מדהימה וידידותית לסביבה.

אפשר לראות זאת באמצעות ההקמה תאורת חוץ צמוד קיר בבתים, בעבר התייחסו בבנייה רק לתאורת חוץ רגילה ומחומרים חדשים. אבל החשיבה האקולוגית בשנים האחרונות הביאה לגישה שונה בנוגע לתאורה ולבנייה, גישה אשר מתייחסת לבטון כגלגל החיים. ברגע שגוף תאורה אחת נהרס, הוא מגיע לו אל פרויקט אחר.

 

מהם היתרונות בתאורת קיר ממוחזרת?

ישנם יתרונות רבים בשימוש בתאורת קיר ממוחזרת, היתרון הראשון הוא החסכון הכספי. 

מדובר על בעצם לקבל מוצר איכותי, בעל סטנדרטים גבוהים, כל זאת במחיר שהוא נמוך משמעותית ממחיר השוק. לא רק שאתם מסייעים לסביבה, אתם גם משלמים פחות.

היתרון השני הוא העיצובי, מכיוון שמדובר על חומר ממוחזר, ישנה אפשרות ליצור את התאורה שתתאים לכם, לא מדובר בו על תאורה שאתם קונים היישר מפס הייצור, אלא להפך תאורה שמתחברת לטבע ונותנת לכם להחליט כיצד להשתמש בה.

כאשר משתמשים בתאורה ממוחזרת ישנה מחשבה רבה על העתיד, לכן אתם מקבלים בעצם תאורה שתחזיק למשך שנים רבות, הצבע לא ידהה, למעשה התאורה הזאת תהיה חלק מביתכם במשך שנים רבות, כמו כן הוא עמיד ביותר בפני מזג האוויר. הושקעה מחשבה רבה בתכנון של כל גוף תאורה. אם תבחרו בתאורת קיר ממוחזרת הבית שלכם יקבל מראה מיוחד, מראה אשר לא היה מגיע מתאורה רגילה.

היתרון הגדול מכולם הוא העובדה שאתם מקבלים מהסביבה ותורמים לה בחזרה, זה שאתם תקבלו תאורה עמידה שתחזיק לשנים רבות ולא תיזרק זהו עוד תרומה קטנה לאיכות הסביבה.