בנטו:  ריהוט, תאורה, אריחים ואבזור ממוחזר

תאורת חוץ צמוד קיר – לא מה שחשבתם


העולם שלנו דוהר ומתקדם בקצב מטורף. הקביעה הזו נכונה לכל אחד מהתחומים שבחיינו אם זה בתחום הטכנולוגיה, שם הדבר בולט באופן מיוחד ואם זה בתחום העיצוב. אותו הדבר גם עם בנושאתאורת חוץ צמוד קיר האופנה ואפילו בתחום הקולינריה. אדם שיצנח כאן מהמאדים לאחר היעדרות של לא יותר מעשור, לא יכיר את המציאות כמעט. הכול שונה לחלוטין.

אנחנו בכל זאת עושים משהו שונה. אצלינו לא אצים רצים דווקא אחר החדשנות. אנחנו משחזרים וממחזרים דווקא את העבר. הריסות בטון והריסות ברזל הם חומרי הגלם שלנו.

אז אם חשבתם על רהיט חדש וייחודי או אפילו על תאורת חוץ צמוד קיר, כדאי לכם לבוא ולראות את ההצעות שלנו. 

תאורת חוץ צמוד קיר שכל כך חשקתם

קנו גופי תאורה חיצוניים לקירות בבנטו והאירו את המאפיינים האדריכליים של ביתכם! תאורת חוץ צמוד קיר יכולה להיות חלק בלתי נפרד ממראה הבית שלכם. לא רק אורות קיר חיצוניים הופכים את החלק החיצוני של הבית שלכם לבטוח יותר, הם גם יוצרים מראה מזמין לכניסה בכדי לקבל את פני האורחים שלכם.

בבנטו, יש לנו את סגנונות של גופי תאורה חיצוניים המתאימים לעיצוב שלך, החל מגופי תאורה ייחודיים ועד טרנדי וכפרי. כולל LED שניתן לעמעום, חיישן תנועה, תאורה בין הערביים לשחר.

תאורת חוץ צמוד קיר – הטרנד שמעלה את הנכס שלכם לליגה אחרת

אחד התהליכים החשובים והמושקעים ביותר בעיצוב של נכס, הוא תהליך עיצוב חלקו החיצוני. התקנת תאורת חוץ צמוד קיר היא חלק בלתי נפרד מהתהליך הזה וגופי תאורה צמודי קיר ובמיוחד אלו המיוצרים מחומרים ממוחזרים, יכולים לשדרג את החלק החיצוני של הבית, באופן שיבהיר לעולם את הטעם המשובח שיש לכם, בתוספת אג'נדה חשובה.

תאורה ייחודית לבית

אז הבנתם שאצלנו מייצרים מוצרים לבית מחומרים לכאורה ישנים. אך אם חשבתם שהתוצאה של עיצוב כזה ושל חומרים כאלה מובילים לייצור של בית הנראה 'יד שנייה', אתם טועים בגדול. כי המוצרים, הרהיטים וגם גופי התאורה המתקבלים מעיבוד החומרים הישנים, הינם מרשימים באופן מיוחד. הרושם המתקבל הוא יותר ממושלם. אז אם גם אתם מחפשים משהו שונה, אצלינו תוכלו למצוא אותו.

גוף תאורה צמוד קיר מוגן מים

אם התייחסנו לנושא של גופי תאורה מבטון לגינה, חשוב לציין כי אלו חייבים להיות מותאמים לתנאים שבחוץ. זה אומר גופי תאורה שיתאימו למזג האוויר, לרטיבות של מי הגשמים, לחום העז של השמש הקופחת ובאופן כללי לתנאי שטח. אנחנו שמים דגש על התאמת גופי התאורה לכל מקום או מטרה לשמן אתם זקוקים להם.

מחפשים גוף תאורה צמוד קיר ייחודי? אצלינו תמצאו את זה!